Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

ELFOGADOM
Menü
Ön itt jár: > Kezdőlap >

Pinduri Blog

Pinduri Blog

Miért írjuk ezt a blogot?

Mert egyáltalán nem szerettünk volna egy tucat babás webáruházat létrehozni, a mi célunk, hogy értéket adjunk Nektek - akár vásárlás nélkül is. 

Ha csak olvasgatni vagy itt...
Ha szívesen olvasnál hasznos tippeket és tanácsokat a fogantatástól a totyogó korig...
Ha szeretnél egy jót nevetni a vicces történeteinken....

Akkor jó szívvel ajánljuk Neked a PinduriBlogot....jó olvasgatást!  wink

Milyen szempontok szerint érdemes szoptatós melltartót választani? Mikor érdemes beszerezni az első szoptatós melltartókat? Hogyan tudhatod előre, hogy mekkora méretű szoptatós melltartót vásárolj? Melyik a legideálisabb fazonú szoptatós melltartó? Tippek szoptatós melltartó választáshoz ebben a cikkben...

Kezdő szülőként a cumizás terén rengeteg kérdés merülhet fel benned: Meddig használható a cumi? Cumi függő lesz-e tőle a gyerek? Milyen előnyökkel és hátrányokkal járhat az, ha cumizik a baba? Cumi vagy nem cumi, ez itt a kérdés!

Szinte minden első gyermekét váró anyuka, aki szoptatni szeretne felteszi magának a következő kérdéseket: mekkora szoptatós melltartó mérettel készüljek? Hány darab szoptatós melltartót érdemes előre beszerezni? Már a kórházi csomagba is vigyek szoptatós melltartót? Honnan tudhatod előre, hogy mekkora szoptatós melltartóra lesz szükséged szülés után? 

Ezekre a kérdésekre szeretnék most nektek választ adni, ebben a szoptatós melltartó vásárlási kalauzban. Olvass tovább a részletekért...


Sokat jártok babakocsival sétálni a babáddal? Nyilván Te is viszed magaddal a babád és a saját holmitokat. Ilyenkor hova teszed a táskádat? Berakod a babakocsi alsó kosarába, vagy feleslegesen cipeled, ugye? Valljuk be, cipeljük egész nap a babánkat, legalább a táskánkat ne kelljen!  Ebben segít neked ez a szuper babakocsi táska! 

Az egyik "kedvenc" kérdés, amit friss és kezdő anyukaként általában megkapunk az a "Van-e már napirendetek? Hogy alakul a baba napirendje?" Szeretik nekünk szegezni ezeket a nem is olyan egyszerű kérdéseket más anyukák nagyobb gyerekkel, "hozzáértő" ismerősök és persze a védőnői státusz vizsgálaton is szinte mindig terítékre kerül a baba napirendje. Mikor optimális, hogy kialakuljon a baba napirendje? Egyáltalán feltétlen szükség van rá? Szólj bele a baba napirendjébe, vagy bízd rá annak kialakítását? Milyen az, ha rugalmas a baba napirendje? 

Mint egy fogzó kisfiú anyukája állíthatom, hogy a fogzás egy utálatos, ám de gyerekneveléshez szükségszerű rosszként hozzátartozó dolog. Mikor kezdődik a fogzás? Milyen jelei vannak a fogzásnak? Milyen sorrendben történik, és mivel segíthetünk rajta? Olvass tovább, és leírom mi vált be nekünk, hogy túléljük a fogzás okozta kellemetlen napokat...

Amikor megszületik egy kisbaba a baráti körünkben, rokonságunkban - és jelzi az anyuka, hogy most már fogad vendégeket! - mehetünk megnézni a kis újszülöttet egy babalátogató keretein belül. Igenám, de még a rutinos anyukákban is felmerülhet a kérdés: Mit vigyünk babalátogató ajándéknak az újszülött kisbabának?

Webshopunk indulása alkalmából ajándékba adjuk a képen látható autós matricát az első 25 vásárlónknak, aki 10.000 Ft felett vásárol!

...Ami házasságokat menthet. Nem szeretnék egy amolyan párkapcsolati tanácsadás a gyereknevelésben blogot írni, azonban, van egy szuper tippem, amit úgy gondolok, hogy minden gyerekvállalás előtti nőnek tudnia kellene. Mikor várandós voltam a kisfiunkkal, jártam szülésfelkészítő tanfolyamra. Egy mondat, tanács nagyon megmaradt bennem: Adjunk 15 percet az apukáknak, mert akár ezen a 15 percen is múlhat a párkapcsolatunk. Drasztikusan hangozhat, de tényleg hatásos!

 

Első blogbejegyzésemet amolyan bemutatkozás félének szánom. Magamból indulok ki és, amikor megnyitok egy blogot, akkor az első kérdésem ki írja, a második pedig, hogy mit szeretne vele elérni? Ha ezek a kérdések benned is felmerültek, akkor olvass tovább a válaszokért....